Mega Exporter
Menü

GIDA İHRACATI:

Başta bitkisel yağ, salça, tahin, pekmez, reçel, bakliyat ve hububat olmak üzere ihtiyaç duyulan her türlü ürünü tedarik ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarını en güzel şekilde karşılıyoruz.

Salça, bitkisel yağ ve şekerli gıda ürünlerinde fason üretim yaptırarak müşteri firma ve markalarının basıldığı ambalajlarla ihracatını gerçekleştirmekteyiz.

Gıda Maddeleri

·Yarı Mamul ve Mamul Gıda Ürünleri Tedariki
-Ayçiçeği Yağı, Zeytin Yağı
-Kuru Gıda, Bakliyat
-Şeker
-Sebze ve Meyve
-Et ve Balık Konserve Ürünleri
– Tavuk Eti ve Yumurtası
– Tahin, Pekmez, Reçel
– Salça

Gıda Üretim Tesis ve Ekipmanları

·Değirmen Sistemleri Proje ve Tesis ve Malzeme tedarik işlemleri
·Fırın ve Pişirme Sistemleri ve Tesis ve Malzeme tedarik işlemleri
. Paketleme Tesisleri
BPT 26/37, özellikle yüksek kapasiteli işlemler ve derinliği fazla olan paketler için tasarlanmış kaliteli ve estetik bir yapıya sahip bir paketleme hattıdır. 1000 mikrona kadar her türlü termoplastik malzemeyi kolaylıkla işleyebilen bu hattımızla 100 mm derinliğe kadar paket elde etmek mümkündür. Saatteki hızı 10,000 pakete kadar çıkabilen BPT 26/37, saatte 3000 kg ortalama hızıyla su, meyve suyu, yoğurt, ayran gibi dolumları kolaylıkla yapılabilir.

BPT 26/37’nin tasarımında teknolojinin her ayrıntısını görmek çok kolay. Çekme sisteminin servo motorlu olarak, dokunmatik ekranlarının ise grafik ve istatistik veriler kullanılarak çalışması, ayrıca başka bir seçenek olarak da bitmiş paketleri toplayan robot sistemli bir bölümün olması, bu makinenin sadece birkaç görünen özellikleridir. BPT 26/37’nin kullanım alanı arasında her türlü sıvı içecek malzemeleri yoğurt, ayran ve süt ürünleri gelir.Aynı makinede farklı kalıplar kullanabilme seçeneği olan BPT 26/37, çok yönlü ve fonksiyonel bir çalışma hattıdır. Makinenin üzerinde kullanılan bütün kısımlar paslanmaz çelik yapımı olduklarından BPT 26/37 modeli, her türlü sulu asitli ortamda çalışabilir durumdadır. BPZ 400 Junior, farklı ihtiyaçları karşılayabilicek esneklikte, bütün ambalajlama işlemlerini peşpeşe gerçekleştiren ve ürünlere uzun raf ömrü kazandıran komple bir ambalaj hattıdır. Ürüne uygun ve yüksek hassasiyetli dozlama sistemine sahip, küçük veya büyük ölçekli, yüksek hijyenli paketleme yapan gelişmiş bir ambalajlama sistemidir. Tek bir operatörle çalışan, minimum düzeyde bakım gerektiren, sessiz ve arızasız çalışan bir makinadır. Özel vakum motoruyla ürünlerin uzun ömürlü olması için mamul içindeki tüm hava vakumla alınır. Ana şase ve ayaklar da dahilolmak üzere tüm aksam 304 kalite paslanmaz çelik ve saç profillerden yapıldığı için en zorlu çalışma ortamında bile uzun ömürlüdür.

Hidrolik, pnömatik,elektrik, elektronik hatlarında dünyanın en kaliteli malzemeleri kullanılarak çağın en son teknolojisi uygulanır. BPZ 400 Junior, 3 fazlı AC motor kontrollü, elektropnömatik sistemle kumanda edilen, dokunmatik kontrol panelli, istenilen değişiklikleri kolaylıkla yapabileceğiniz bir makine modelidir. Makine üzerinde kullanılan bütün ekipmanlar CE belgesine sahiptir. Makine, kullanım kolaylığı sayesinde farklı kalıpları da destekler. BPZ 400, farklı ihtiyaçları karşılayabilicek esneklikte, bütün ambalajlama işlemlerini peşpeşe gerçekleştiren ve ürünlere uzun raf ömrü kazandıran komple bir ambalaj hattıdır. Ürüne uygun ve yüksek hassasiyeti i dozlama sistemine sahip, küçük ölçekli veya büyük ölçekli, yüksek hijyenli paketleme yapan gelişmiş bir ambalajlama sistemidir. Tek bir operatörle çalışan, minimum düzeyde bakım gerektiren, sessiz ve arızasız çalışan bir makinadır. Özel vakum motoruyla ürünlerin uzun ömürlü olması için mamul içindeki tüm hava vakumla alınır. Ana şase ve ayaklar da dahilolmak üzere tüm aksam 304 kalite paslanmaz çelik ve sac profillerden yapıldığı için en zorlu çalışma ortamında bile uzun ömürlüdür. Hidrolik, pnömatik hatlarında dünyanın en kaliteli malzemeleri kullanılarak çağın en son teknolojisi uygulanır.

BPZ 400, 3 fazlı ve frenli AC motor ile ihtiyaca uygun digital ilerleme sistemi, çalışma parametrelerinin izlenip istenilen değişikliklerin kolayca yapılabildiği en son teknoloji ürünü modüler PLC mikro işlemci kumanda sistemi, dış etkilere karşı yalıtımlı dokunmatik operatör paneli ile size daha rahat çalışma ortamı oluşturuyor. FırınlarYeni teknoloji ürünlerimiz, yanma odasında üretilen ısı, klasik sistemlere göre çok daha fazla emilerek, pişirme kabinine aktarılmaktadır.
Bu daha düşük enerji tüketimi ile birlikte kaliteli ve homojen pişirme sağlamaktadır. Buhar üretme sisteminde yapılan yenilik ile de bol miktarda buhar elde edilerek her tava için gerekli nem fazlaca sağlanmaktadır.
İsteğe bağlı olarak dokunmatik, bilgisayar kontrollü veya manuel kumanda panelli üretim yapılabilir. DF döner fırınlarının brülörleri yan tarafta olduğundan dar uzun hacimdeki pastane ve fırınlara kolayca monte edilebilir. Kapıya takılan halojen lambalar sayesinde mükemmel bir aydınlatma sağlanmıştır.
DF döner fırınlar TS EN 1673/Kasım 2002 standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

العربيةEnglishTürkçe